CORP PROFESORAL

CATEDRA DE LIMBA ŞI COMUNICARE

  1. Mihăilescu Ramona Maria – responsabil
  2. Leon Ileana – membru
  3. Popa Cătălina– membru
  4. Băluțescu Lăcrămioara Sina – membru

 CATEDRA DE LIMBI MODERNE

  1. Pelin Ana Larisa – responsabil
  2. Toma Claudia – membru
  3. Ichim Adriana – membru
  4. Raileanu Anca Mirona – membru

CATEDRA MATEMATICĂ ŞI ŞTIINŢE ALE NATURII

  1. Pletosu Valentina – responsabil
  2. Novac Raul Iulius – membru
  3. Uşer Marian – membru
  4. Moşolea Manuela – membru
  5. Necula Mioara – membru
  6. Stan Mihaela – membru

CATEDRA OM ŞI SOCIETATE – EDUCAŢIE FIZICĂ

  1. Trifan Monica Ștefana – responsabil
  2. Roşca Mircea Titi– membru
  3. Cacenschi Iulian – membru
  4. Şoldan Georgeta – membru
  5. Tofan Ionela – membru
  6. Căstăian Doru Valentin – memru
  7. Conciu Ciprian – membru
  8. Marian Roxana – psiholog – membru
  9. Stanciu Mariana – membru

CATEDRA ARTE PLASTICE

  1. Vrânceanu Mugurel Aurelian – responsabil
  2. Georgescu Gabriela – membru
  3. Negoescu Liliana Georgeta– membru
  4. Corcăcel Adrian Constantin – membru
  5. David Sava – membru
  6. Ioan Tudor – membru
  7. Burlacu Cornelia – membru
  8. Constandache Andreea– membru
  9. Balica Ecaterina – membru
  10. Voicilă Teodora – membru
  11. Popov Laura – membru
  12. Lupu Simona  – membru
  13. Vlad Aurelia – membru

CATEDRA TEORIE SOLFEGII DICTEU

  1. Bulancea Gabriel – responsabil
  2. Ioan Carmen – membru
  3. Giurea Diana Andreea – membru
  4. Hamza Elena – membru
  5. Nistor Daniel – membru
  6. Oancea Sorin – membru
  7. Baicu Bogdan – membru

CATEDRA INSTRUMENTE CU COARDE

  1. Cristea Corneliu – responsabil
  2. Delicote Costică – membru
  3. Sava Marian – membru
  4. Samoilă Elena – membru
  5. Ginju Tereza – membru
  6. Gheorghiu Cornelia – membru
  7. Bulancea Gabriel – membru
  8. Vicleanu Mircea Viorel – membru
  9. Călăraşi Manuela – membru

CATEDRA DE PIAN ŞI COREPETIŢIE

  1. Răileanu Emil– responsabil
  2. Gogoncea Gabriela Irina – membru
  3. Croitoru Diana Victoreta – membru
  4. Diaconescu Georgiana – membru
  5. Sava Laura – membru
  6. Giurea Diana Andreea– membru
  7. Oancea Andreea – membru
  8. Costescu Mitrela Janina – membru
  9. Duțu Gabriela Cristina – membru
  10. Budescu Cristian – membru
  11. Șușnea Adina Marta – membru
  12. State Beniamin – membru

CATEDRA INSTRUMENTE DE SUFLAT PERCUŢIE

  1. Grigoraş Mircea – responsabil
  2. Ranghilof Ilie – membru
  3. Andrei Roland Maricel – membru
  4. Grigoraş Dumitru – membru
  5. Grigoraş Octavian – membru
  6. Mihai Nicu – membru
  7. Negură Anișoara – membru
  8. Mantu Nicolae – membru
  9. Holiartoc Florica Simona – membru
  10. Budescu Cristian – membru
  11. Constantinescu Gheorghe – membru
  12. Păduraru Ionuț – membru

CATEDRA DE CANTO

  1. Stamate Ștefania – responsabil
  2. Mihai Mădălina Elena – membru
  3. Băcanu Ana Maria – membru

CATEDRA DE COREGRAFIE  – TEATRU

  1. Andrei Ofelia Vasilica – responsabil
  2. Nistor Daniela Lăcrămioara – membru
  3. Vrabie Lucica Elena – membru